PŘÍPRAVNÝ TURNAJ V ROSICÍCH
publikováno 14.04.2015 (aktualizováno 20.04.2015)
V SOBOTU 25.4.2015 ODEHRAJEME PŘÍPRAVNÝ TURNAJ V ROSICÍCH.
PROPOZICE ZDE.
--------------------------------------------------------------------------------------------
3. ročník turnaje
SLOVAN CUP
Pořadatel: FC Slovan Rosice, o.s. ve spolupráci s obcí Tetčice
Kategorie: Hráči narozeni po 1.1.2002 (U13 – mladší žáci)
Místo: Fotbalový areál FC Slovan Rosice (Rosice, Sportovní 372)
Povrch: Přírodní tráva
Termín: Sobota 25.4.2015
Startovné: 1.500,- Kč (zahrnuje drobné občerstvení a pitný režim)
Počet týmů: 8
Týmy: FC Slovan Rosice “A“, FK Blansko, FC Medlánky “A“, ČAFC Židenice 2011,
FC Kuřim, FC Svratka Brno, FC Medlánky “B“, FC Slovan Rosice “B“
Hrací systém: Dvě 4-členné skupiny, kde se týmy utkají systémem každý s každým. Poté
následují utkání o umístění (viz str. 2 - 4).
ROZPIS UTKÁNÍ – ZÁKLADNÍ SKUPINY
(1 x 20 minut)
Skupina A (hřiště 1)
A1 FC Slovan Rosice “A“
A2 FC Kuřim
A3 FC Medlánky “B“
A4 FK Blansko
Skupina B (hřiště 2)
B1 ČAFC Židenice 2011
B2 FC Medlánky “A“
B3 FC Slovan Rosice “B“
B4 FC Svratka Brno
---------------------------------------------------------------------------------
Čas Hřiště Zápas Výsledek
9:00 – 9:20 H1 FC Slovan Rosice “A“ – FC Kuřim :
9:00 – 9:20 H2 FC Medlánky “B“ – FK Blansko :
9:25 – 9:45 H1 ČAFC Židenice 2011 – FC Medlánky “A“ :
9:25 – 9:45 H2 FC Slovan Rosice “B“ – FC Svratka Brno :
9:50 – 10:10 H1 FC Slovan Rosice “A“ – FC Medlánky “B“ :
9:50 – 10:10 H2 FC Kuřim – FK Blansko :
10:15 – 10:35 H1 ČAFC Židenice 2011 – FC Slovan Rosice “B“ :
10:15 – 10:35 H2 FC Medlánky “A“ – FC Svratka Brno :
10:40 – 11:00 H1 FC Slovan Rosice “A“ – FK Blansko :
10:40 – 11:00 H2 FC Kuřim – FC Medlánky “B“ :
11:05 – 11:25 H1 ČAFC Židenice 2011 – FC Svratka Brno :
11:05 – 11:25 H2 FC Medlánky “A“ – FC Slovan Rosice “B“ :
UTKÁNÍ O UMÍSTĚNÍ
(1 x 20 minut)
Čas Hřiště Zápas Výsledek
12:00 – 12:20 H1 Utkání o 5. - 8. místo (3. ze skupiny A – 4. ze skupiny B) :
12:00 – 12:20 H2 Utkání o 5. - 8. místo (4. ze skupiny A – 3. ze skupiny B) :
12:25 – 12:45 H1 Semifinále 1 (1. ze skupiny A – 2. ze skupiny B) :
12:25 – 12:45 H2 Semifinále 2 (2. ze skupiny A – 1. ze skupiny B) :
12:50 – 13:10 H2 Utkání o 7. a 8. místo (poražení z utkání o 5. – 8. místo) :
12:50 – 13:10 H1 Utkání o 5. a 6. místo (vítězové z utkání o 5. – 8. místo) :
13:15 – 13:35 H2 Utkání o 3. a 4. místo (poražení ze semifinále) :
13:15 – 13:35 H1 Finále (vítězové ze semifinále) :
13:45 VYHLÁŠENÍ
14:00 KONEC TURNAJE
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TREŇA
Komentáře
Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.
V diskuzi není zatím žádný příspěvek
Kategorie: fotbal
Návštěv: 60918
Dnes: 0
Online: 3