Úvod » Aktuality

SOUSTŘEDĚNÍ 2015 STUDENEC

publikováno 06.08.2015

FOTBALOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ STUDENEC 2015

Team: ČAFKA SHARKS                                  Oddíl : ČAFC ŽIDENICE 2011 BRNO

STARŠÍ ŽÁCI U-14 až U-15

Termín konání : neděle 16. – pátek 21.8.2015

Místo konání : obec STUDENEC,okres Třebíč ( necelých 50 km od Brna, směr Náměšť nad Oslavou )

Doprava : individuální ( autem )

Pro ty co cestu neznají společný odjezd od hřiště  Pastrnkova ! A to v 9,00 hod !!

Den a čas příjezdu do Studence : neděle 16.8. (10,00 - 11,00 hod ) po ubytování začínáme obědem.

Den odjezdu ze Studence : pátek 21.8. cca 14:00 hod

Ubytování : v tělocvičně místní Sokolovny včetně sociálního zázemí.

Jak spíme ? : na molitanové matraci, proto je nutné mít vlastní spací pytel a karimatku,polštářek.

2)

Strava.: zajištěna v jídelně místním družstvu !!

Záloha na účast : dle pokynů Ivy Enžlové ( 724 157 206 )

Zbytek na místě v den srazu na soustředění.

Oblečení : sportovní , tepláková souprava ČAFC, běžné vybavení na trénink, včetně chráníčů ,krátké trenýrky,trička, dresy, s sebou i zápasový dres na přátelské utkání černý i zelený ( komplet ),dostatečné množství spodního prádla, ponožek atd, pyžamo,plavky,2ručníky.

POZOR VZÍT SI ČAFC ŠUSŤÁKOVOU BUNDU či jinou lehkou šušťákovou na trénink v případě deště .

Hygienické potřeby : sprchový gel, kartáček na zuby atd atd atd.

Obuv : kopačky, sálovky, botasky, přezůvky nutné !! (ideální pantofle, crossky)

NEZAPOMENOUT : CHRÁNIČE !!!!!!!!!!!

Vybavení : vlastní míč velikost č. 5., který bude v naprostém pořádku ( řádný tvar, nenatržený ve švech, nafouknutý atd. Kontroluje si každý sám !!! ),Bez míče nejede !

NEBUDE ČAS A PROSTOR NA MÍSTĚ ŘEŠIT NEVHODNÉ MÍČE,NAFOUKNUTÍ ATD ATD !!

3)

POŽADUJI PŘEDÁNÍ HRÁČE RODIČEM !

POZOR !!! JE NUTNÉ MÍT U SEBE KARTIČKU POJIŠTĚNCE !!!!!VŠICHNI POVINNĚ UDĚLANOU KOPII KARTIČKY KTEROU SI NECHÁVÁ TRENÉR PO CELOU SEZONU 2015/2016!

Je nutné vyplnění a podpis na souhlas o případném ošetření. I když věřím že jej potřebovat nebudeme.

Všichni do této doby budou mít hotovou POVINNOU sportovní prohlídku !!

KOPII LÉKAŘSKÉ ZPRÁVY ODEVZDAT TRENÉROVI !

Předání zdravotních kartiček, pokynů v případě zdravotních problémů ( alergie atd ) případné léky ,jejich aplikace požaduji vše jmenovitě a to pouze v písemné formě.

POZOR !! : KDO UŽÍVÁ NĚJAKÉ LÉKY, PŘEDLOŽÍ :

Léky včetně přesného dávkování a popisu případných potíží !!

Soustředění bude probíhat dvoufázovým až třífázovým tréninkem ,se zaměřením na obnovení fyzické a technické připravenosti včetně relaxace a doprovodného programu pro stmelení hráčského kádru.

JEDEN Z HLAVNÍCH CÍLŮ LETOŠNÍHO SOUSTŘEDĚNÍ JE A BUDE ZAMĚŘIT SE NA CO NEJLEPŠÍ FINÁLNÍ PŘÍPRAVU PRO NADCHÁZEJÍCÍ SOUTĚŽNÍ ROČNÍK 2015 /2016 ,KRAJSKÉHO PŘEBORU, STARŠÍCH ŽÁKŮ

TREŇA JARDUS BRUTUS TYRANUS !!!