Úvod » Aktuality

Turnaj nedele 17.12.2017

publikováno 05.12.2017

PŘEDVÁNOČNÍ TURNAJ DOROSTU

Propozice halového turnaje DOROSTU (ročník 2000 a mladší), který se koná 17.12.2017 v NOVÉ HALE v Bohunicích, sraz v 7:30. Mužstva se utkají ve dvou skupinách po pěti týmech (každý s každým). Hrát se bude 4+1 bez výměny stran, 1 x 14 minut. Všechny trestné kopy jsou přímé, rohy a auty se kopou. Střídá se hokejovým způsobem. Brankař smí rozehrávat pouze po půlku (jak nohou, tak rukou). Malou domů nesmí brankař chytit rukou. Z autu bez teče branka neplatí. Žlutá karta znamená vyloučení na 2 minuty, pokud padne branka, vyloučený hráč se vrací do hry. Červená karta znamená vyloučení do konce utkání bez náhrady. Pokud padne branka, mužstvo může hrát ve 4 hráčích, vyloučený v tom utkání hrát nesmí.

Soběšice - Střelice 13.00 - 13.15

Pořadí ve skupinách rozhodne větší počet bodů, lepší skóre ze všech zápasů, vzájemný zápas, popřípadě více vstřelených branek. O konečném pořadí v turnaji budou sehrány zápasy mužstev A a B skupiny se stejným umístěním (pátý s pátým, čtvrtý se čtvrtým atd.). Konečné POŘADÍ ve skupinách SKUPINA A SKUPINA B 1 1 2 2 3 3 4 4 5 5 Při nerozhodném výsledku se prodlužuje 1x5 minut. Padne-li branka, utkání končí, nepadne-li, kopou se pokutové kopy. 13.30 - 13.45 o 9. - 10. místo 13.45 - 14.00 o 7. - 8. místo 14.00 - 14.15 o 5. - 6. místo 14.15 - 14.30 o 3. - 4. místo 14.30 - 14.45 o 1. - 2. místo Vyhlášení výsledků turnaje a předání cen proběhne v 15.00 hod. Těšíme se na Vaši účast!